Refinansavimo paslaugos

Refinansavimo paslaugos tai nauja paskolų rūšis. Kokios tai paskolos ir kodėl tai naujos paskolos rūšis? Nes tai vieninteles paskolos išduodamos jau turintiems paskolų. Taip pat jos išduodamos padengti esamoms paskolomis. Todėl dažniausiai refinansavimo paslaugos siejamos su esamu paskolų gražinimų.

finbee refinansavimas
Savy refinansavimas
paskolos.lt refinansavimas
bobutes refinansavimas
smspinigai refinansavimas

Refinansavimo paslaugos dažniausiai reikalingos tiems vartotojams kurie jau turi paskolų. Tai paskolos rūšis kuri suteikiama esamoms paskoloms gražinti. Bet dažniausiai vartotojai nori pasiskolinti, kad gražintu esamas ne itin geras paskolas. Kurių palūkanos per didelės, ar kas mėnesi vartotojas per daug permoka ir galėtų kur kas mažiau mokėti. Tada ir pasitelkiamas refinansavimas pildant paraišką jus imate paskolą su kuria gražinsite esamą kreditą ir mokėsite dabar paskolos įmokas tai įmonei kuri suteikė refinansavimo paslaugas. Šį įmonė sumokės už jūs esamas paskolas.

Kam reikalingos refinansavimo paslaugos ?

  • Turintiems keletą paskolų
  • Turintiems blogų paskolų
  • Norintiems dar pasiskolinti
  • Turintiems paskolų ir norintiems dar pasiskolinti

Dažniausiai refinansuoti paskolas nori žmonės turintys keletą paskolų ir turintys blogų paskolų. Keletą paskolų turintys asmuo kas mėnesi moką keletą įmokų tai nelabai patogu. O žmogus turintys blogų paskolų (blogos paskolos būtų paimtos neapgalvotai, mokamos didelės palūkanos ir kiti paskolų mokesčiai, taip vartotojas permoka už paskolą.) norėtų ištaisyti savo klaidą ir mokėti kur kas mažiau už paskolą negu moką dabar. O refinansuodami paskolas jūs tai tikrai gailite, nes įmonės tekiančios refinansavimo paslaugas teigia, kad mokėsite kur kas mažiau nei mokate dabar. O kitos siūlo tiesiog geras paskolos sąlygas su kuriomis sutaupysite pinigų.

Dar refinansavimo paslaugų gali prireikti kai vartotojas jau turi paskolą ir nori dar vienos paskolos, bet nenori mokėti kelių įmokų, tad kreipdamasis į įmonę kuri teikia refinansavimo paskolas jis gražina esama ir pasiskolina papildomai, ir tada moka tik vieną įmoką. Bet pasiskoliną pinigų kai jam to reikia. Dar vienas ne retas atvejis kai žmogus jau turi paskolų, keliose įmonėse ir nebegali daugiau pasiskolint, nes esamos paskolos išnaudoja limitą kurį vartotojas gali pasiskolinti. Tačiau refinansuodamas paskolas jis sutaupo pinigų apmoka esamas paskolas ir kartu gali papildomai pasiskolint kelis šimtus eurų.